Hakkımızda

Hakkımızda

ARIPACK

Gıda alanında sağlık ve hijyenin önem kazandığı günümüzde ürünlerinizin paketlenmesi büyük önem taşımaktadır. Artık daha bilinçli şekilde alışveriş tercihleri yapan tüketiciler, paketli olmayan ürünlere güvenmemekte ve tercih etmemektedir. Çünkü paketleme ürünün ilk kez müşteri tarafından açıldığını kanıtlar ve hijyeniktir. Böylece ürünlerinizin müşterinizde güven yaratması, daha iyi pazarlanması ve albenisinin artırılması anlamında paketleme büyük önem taşır. Bu noktada Arıpack; tek kullanımlık ve sağlığa uygun malzemeden üretilen tabakları sayesinde; hızlı, pratik ve hijyenik bir şekilde ürünlerinizi müşterilerinize sunmanızı sağlar.
 
Arıpack; 1963 yılından bu yana et işleme sektörünün öncü ve lider firması olan Arı Makina’nın bir girişimi olarak ambalaj sektöründe faaliyet gösteren markasıdır. Gerekli şartların oluşturulmasının ardından 2017 yılında üretime başlayan Arıpack, pazara hızlı bir giriş yapmıştır. Bunda yine Arı Makina’nın bünyesinde kurulmuş olan ve paketleme makineleri  alanında yıllardır kalitesini kanıtlayan Cliopack markasının kazandırdığı deneyim ve uzmanlığın payı büyüktür.
 
Her zaman öncelikle kaliteli ve müşteri ihtiyaçlarına odaklı ürünler üretmeyi prensip kabul eden Arı ailesi olarak, Arıpack ile ambalaj sektöründe aynı prensibi temel alarak çalışmaktayız. Cliopack markasının 120’yi aşkın tabak kapatma makinesiyle paketleme fikirlerine sunduğu dahi çözümleri Arıpack markasıyla ambalaj alanında da sunmayı hedeflemekteyiz.
 
Evrensel ölçülere sahip ve sağlığa uygun PP (Polipropilen) malzemeden üretilen tabaklarımız ile et ve et ürünleri, şarküteri , süt ürünleri, kuruyemiş, yemek, catering, çorba, salata, zeytin, hurma, tatlı gibi çok geniş bir ürün yelpazede ürün kapatabilirsiniz. Tabakların farklı derinlik seçenekleri sayesinde ürünlerinizi farklı gramajlarda paketleme imkanına sahipsiniz.
 
Cliopack makineleri sayesinde hızlı, zahmetsiz ve pratik bir şekilde paketleme imkanı sunan Arıpack tabakları; paketlemeden sonra mikro dalgaya girebilir veya şoklanabilir. Böylece ürünlerinizi paketledikten sonra ısıtabilir ya da daha uzun süre taze kalmasını sağlayabilirsiniz.
Arıpack